banner 540 zomer

 Jennefer Mellink

Na twee thrillerweekenden met de grote namen Karin Slaughter en Almar Otten, presenteren wij nu jong talent uit de regio.

Zaterdag 23 juni brengt de Twellose schrijfster Jennefer Mellink een bezoek aan onze boekhandel.

Jennefer Mellink (1985) is inmiddels een gevestigde naam in het Young Adult-genre. Ze debuteerde met de spannende thriller ‘Gebroken’, die direct genomineerd werd voor ‘beste young adult thriller 2014’. Haar laatste boek ‘Verloren Onschuld’ verscheen in mei bij Luitingh Sijthoff, een van de toonaangevende uitgevers in het genre.  Behalve thrillers schrijft Jennefer korte verhalen, columns en recensies. Ze woont in Twello met haar hondjes en is dol op wandelen, koken en reizen.

‘Vermoorde Onschuld’ gaat over Stephan, die in de gevangenis zit omdat hij verdacht wordt van de moord op zijn vader. Het probleem is dat hij zich niets van de fatale dag kan herinneren. Daarom heeft hij zijn toevlucht genomen tot een hypnotherapeute, die hem stukje bij beetje terugbrengt naar wat er gebeurd is. En ondertussen valt het leven in de gevangenis hem behoorlijk zwaar... Een spannende roman met een ontknoping die je niet ziet aankomen. 

Dit boek is nadrukkelijk niet alleen geschikt voor jongere meiden en jongens maar ook voor  volwassenen.

Jennefer zal van 13 tot 16 uur aanwezig zijn in onze winkel om al je vragen over haar boeken te beantwoorden en natuurlijk om ze te signeren!

Jennefer Mellink, Verloren onschuld, 208 blz. paperback, € 14,99

Meet en greet zaterdag 23 juni, 13 tot 16 uur.

Atlas van negen Hanzesteden

negen hanzesteden 265

Optische verschijnselen in Nederland
Peter Paul Hattinga Verschure

Het verborgen leiderschap
van oudste dochters

Aike Borghuis

Charlotte Dematons 
Sinterklaas

Ilja Leonard Pfeiffer
Akibiades

 

Social media

 Naar praamstraboeken op Twitter   Naar praamstraboeken op Facebook   Naar praamstraboeken op Facebook
LEESTIP
Peter Matthiesen en Sylvain Tesson

Özcan Akyol
Afslag 23

Arnout van Cruyningen
De Hanze

Bruce Springsteen Compleet 265


Salon de Praam

© 2023 Boekhandel Praamstra